Schůzka rodičů

V úterý 11. června se konala schůzka rodičů budoucích prvňáčků. Představeny zde byly paní učitelky, které v září zahájí výuku v 1. třídách - pí uč. Ilona Sajenková a pí uč. Jana Racková.

Od nich se rodiče dozvěděli, že nemají kupovat dětem pomůcky na výtvarnou výchovu, děti je totiž dostanou. Koupit mají pouze základní temperové barvy a kvalitní dětské nůžky. Dále mají pořídit dětem samozřejmě vhodnou aktovku, pevné přezůvky (ne pantofle), kufřík na výtvarné pomůcky, cvičební úbor v látkovém sáčku, box na svačinku s látkovým ubrouskem a zámeček na šatní skříňku.

A jak bude vypadat první školní den? Sraz dětí a rodičů bude v pondělí 2. září v 7.50 před školou, paní učitelky tam na ně budou čekat. Společně dojdou všichni do třídy, ale rodiče se brzy vzdálí a přesunou se do školní auly k slavnostnímu zahájení prvního školního roku.  Úvodní třídní schůzka se bude konat hned po slavnostním zahájení ve školní aule. Již první den mohou děti strávit v družině, proto přihlásit dítě ke stravování ve školní jídelně rodiče mohou už v posledním týdnu prázdnin.

Jak budou děti rozděleny do dvou prvních tříd, se dozvíte nejpozději 27. srpna na webu školy nebo na vývěsce. Děti budou opět uvedeny pod registračními čísly. Přejeme rodičům a dětem krásné prázdniny, plné těšení na důležitý první školní den.