• sd

  Informace ze školní družiny

  143
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  152
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  130
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

p9250003

V hodinách osobnostní výchovy se právě učíme o občanských právech. Jedním z nich je právo obracet se s různými záležitostmi na úřady. Zjišťovali jsme, kam zajít, když např. potřebujeme vydat nový občanský průkaz, umístit reklamní stojan, změnit v matrice své osobní údaje, zařídit předzahrádku nebo žádat o trvalý pobyt. Teď už víme, že vše můžeme zařídit na úřadě Městské části Praha 7, jen je třeba vědět, na kterém oddělení či odboru.