• sd

  Informace ze školní družiny

  143
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  154
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  132
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

img 1793

Ve čtvrtek 5. 9. se všichni čerství sedmáci zúčastnili projektu “Jedu s přehledem”. Nejprve si v teoretické části připomněli a rozšířili povědomí o bezpečnosti silničního provozu a následně si veškeré znalosti procvičili v praktické části na školním hřišti. Zde byla pod vedením odborníků vytvořena 4 stanoviště, kde si žáci zábavnou formou vyzkoušeli např. chování cyklisty v silničním provozu, rizika tzv. elektrovozítek, poskytování první pomoci po autonehodě, měli možnost vidět aktivní i pasivní bezpečnostní prvky vozidla a také si zkusili zažít simulovaný psychický stav řidiče, který se účastní silničního provozu pod vlivem omamných a psychotropních látek.