• sd

  Informace ze školní družiny

  143
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  152
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  131
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

img 20190920 wa0000

V průběhu prvních týdnů školy se hodně seznamujeme. Společně jsme si dohodli pravidla třídy, která budeme respektovat. Domluvili jsme se na tom, kdo se o co bude ve třídě starat a kdo bude zástupcem třídy v žákovském parlamentu.

Také jsme měli možnost prozkoumat okolí školy a Rohanský ostrov. Hodně jsme chodili, zkoumali různá veřejně přístupná místa, zvažovali, co se nám líbí a co ne. Na základě toho jsme vytvářeli mapy, které budou mít k dispozici odborníci z úřadu územního plánování. Bude i výstava, kde uvidíme fotografie a videa našich spolužáků z 6. ročníku. Určitě se tam půjdeme podívat.

Na fotkách můžete vidět, jak nám to spolu jde ( a sluší … například v ZOO)