• sd

  Informace ze školní družiny

  161
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  174
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  154
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

img 20200409 wa0010

V pondělí 6. 4. 2020 jsme se na naše online učení oblékli do modrých triček. Celá výuka se točila kolem VELIKONOC a modré barvy. Řekli jsme si, jaké přírodní zdroje nám poslouží k zabarvení  kraslic na modro. Které dvě barvy smíchat, aby se stal zázrak a vznikla barva modrá. Hádali jsme popletená písmenka a poznávali slova s velikonoční tématikou. Výuka nám všem rychle utekla a my se těšíme na další.
Jana Racková - třídní učitelka