• sd

  Informace ze školní družiny

  143
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  154
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  132
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

img 20200213 wa0116

Ve středu 12. února se v knihovně Tusarky uskutečnilo pro žáky 1. B slavností pasování na čtenáře. Dobová hudba přivolala pana krále s paní ředitelkou a ceremoniál mohl začít. Každý žáček přečetl slib, poklekl před krále a ten svým mečem pasoval každého z nich na opravdového čtenáře. Paní učitelka předala žákům první knížku, která je bude provázet po zbytek první třídy. Pro všechny děti to bylo velice významné a slavnostní odpoledne. Užili si ho i rodiče, z nichž mnozí se ani nebránili dojetí. Vítejte mezi čtenáře, milí prvňáčci!