• info

    První třídní schůzky

    118
    První třídní schůzky se na Tusarce uskuteční ve středu 25. září 2019. Rodiče se na nich…

20190612 085437

Nevěřili byste, kolik se za rok nashromáždí ve škole starého papíru! A když se k tomu přidají stohy starých novin, letáků a možná i cvičných papírů s příklady z jednotlivých domácností, je z toho plný kontejner. Vybírali jsme i plastová víčka, ale tady cítíme pořád velké rezervy. Naši žáci se do třídění plastů moc nehrnou, takže zhusta se v odpadkových koších víčka i lahve najdou. Máme hodně co v příštím roce napravovat. Třeba na to dohlédnou naši „sběroví referenti“, žáci 6.B, jimž patří poděkování za každodenní vyčerpávající službu při přebírání krabic a pytlů. Finálovou štafetu od nich pak přebrali osmáci a deváťáci. Nastřádanou energii postupně odhazovali i s balíky do obřího kontejneru, ale na samé dno už to naštěstí nešlo.