• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2414
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3694
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4110
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5677
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

img 9770

V pátek jsme si byli zaskákat a vybít přebytečnou energii v rozlehlé Jump Areně na Zličíně. Bylo to skvělé zakončení našeho “Týdne výletů!

IMG 9726

Terezín 20. června 2019 // Ve čtvrtek 20. 6. jsme navštívili Malou pevnost v Terezíně. Byl to silný, i když ne úplně příjemný zážitek. S paní průvodkyní jsme prošli celý areál pracovního tábora a nevěřícně jsme si vyslechli zajímavý výklad. Nakonec jsme viděli propagandistický film, který měl celý svět přesvědčit o tom, jak dobře a spokojeně si Židé v Terezíně žijí. Bohužel opak byl pravdou. Na závěr jsme se byli podívat u terezínského krematoria. Ještě dlouho budeme o tomto nevšedním zážitku přemýšlet. 

IMG 9717

Ve středu 19. června jsme se “po stopách Starých pověstí českých” vydali na Vyšehrad. Prošli jsme se po hradbách, svačili jsme v trávě, hledali jsme zajímavá jména na vyšehradském hřbitově, dozvěděli jsme se, co jsou to “Čertovy kameny” a mnoho dalšího. Byl to další krásný den plný sluníčka a dobré nálady.

 

img 9690

V úterý 18. 6. jsme navštívili královský hrad Křivoklát. Počasí nám přálo, prohlídka hradu byla zajímavá, nikdo nezůstal zamčený v mučírně ani hladomorně, a tak nezbývá než dodat, že i druhý den z našeho “Týdne výletů” se skvěle vydařil.

IMG 9615

První den dlouho očekávaného “Týdne výletů” jsme zavítali do ZOO, kde jsme společně prožili krásné dopoledne plné sluníčka, zmrzliny a zajímavých zážitků.