• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2413
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3694
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4110
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5677
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

141

Tři předkola talentové soutěže rozhodla o postupu nejlepších výkonů ze všech výborných do závěrečného finále. V podobě školní akademie tak skvělé soutěžní výkony mohli sledovat i naši rodiče. A ti také definitivně rozhodli o vítězích Talentu 2023. V kategorii malých skupin zvítězilo uskupení dívek s názvem ČIČI EM EM, které předvedly v nádherných kostýmech tradiční vietnamský tanec. Žádný ze starších třídních kolektivů si nepřišel na děti z přípravky, jejich ABBičkA neměla jedinou chybu! No a v kategorii jednotlivců jsme jako zázrakem měli vítězky hned dvě. Se stejným počtem hlasů si první místo rozdělily Anastasiia, která okouzlila publikum krásně předvedenou Bachovou klavírní Toccatou, a Kimi s tancem ve stylu K pop. Ale i když soutěž své favority našla, absolutními vítězi se stali všichni ti, kdo na pódium s odvahou vystoupili. Prostě TALENTI!