141

Tři předkola talentové soutěže rozhodla o postupu nejlepších výkonů ze všech výborných do závěrečného finále. V podobě školní akademie tak skvělé soutěžní výkony mohli sledovat i naši rodiče. A ti také definitivně rozhodli o vítězích Talentu 2023. V kategorii malých skupin zvítězilo uskupení dívek s názvem ČIČI EM EM, které předvedly v nádherných kostýmech tradiční vietnamský tanec. Žádný ze starších třídních kolektivů si nepřišel na děti z přípravky, jejich ABBičkA neměla jedinou chybu! No a v kategorii jednotlivců jsme jako zázrakem měli vítězky hned dvě. Se stejným počtem hlasů si první místo rozdělily Anastasiia, která okouzlila publikum krásně předvedenou Bachovou klavírní Toccatou, a Kimi s tancem ve stylu K pop. Ale i když soutěž své favority našla, absolutními vítězi se stali všichni ti, kdo na pódium s odvahou vystoupili. Prostě TALENTI!