• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2412
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3693
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4109
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5676
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

117

Cílem projektu Pébéčko je zapojení žáků do rozhodování o změnách ve škole, o různýchzlepšeních a úpravách, o účelném využití stanovené finanční dotace 50 tisíc, kterou školám poskytuje zřizovatel. V letošním školním roce se mezi finálovými návrhy objevil zahradní nábytek, mlhoviště, deskové hry na přestávku a také drobné sportovní náčiní do tělocvičen. Posledně jmenovaný návrh se ukázal jako vítězný. Měl evidentně nejpovedenější marketing, o který se postarali žáci 4. B a 6. A.