• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2413
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3694
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4110
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5677
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

12

Naše třída se naposledy účastnila programu Prev-Centra. Tématem bylo – „Dospívání, dospělost, přechod na SŠ“. Mohli jsme se podělit o své případné obavy z nové školy a trochu se tak zbavit naší nejistoty. V průběhu programu jsme absolvovali několik zajímavých her. Jedna z nich měla ukázat, o co nás obohatila školní docházka a jak jsme ji prožívali. Spolužákům jsme pak na papír na jejich zádech psali samé pozitivní vzkazy. Určitě budeme všichni rádi vzpomínat na naši třídu.