• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2408
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3691
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4107
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5675
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

20230420 110433

C'est la vie aneb To je život se jmenuje program od organizace Člověk v tísni, který naše třídy absolvovala. Byla to v podstatě hra na život se simulací nejrůznějších situací jako je hledání bydlení, sepisování pracovní smlouvy nebo získávání kvalifikace pro zaměstnání. Součástí hry byly nástrahy, které na člověka běžně čekají, když si nepřečte smlouvu, nezeptá se na poplatky spojené s nájemním bydlením a podobně. Snad si na to všichni v reálném životě vzpomenou.