• ps

  Vánoční pejsčí sbírka

  1512
  Tusarka již počtvrté organizuje vánoční sbírku pro pejsky zachráněné z množíren či jinak…
 • jarmark

  Advent na Tusarce

  1926
  Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás všechny na předvánoční jarmark s workshopem a…
 • info

  Přednáška a třídní schůzky

  1606
  Připomínáme rodičům přednášku o metodě učení FIE i s malou ochutnávkou, která se koná…
 • p7

  Rychlá pomoc v době nouze

  4524
  Zamýšlená finanční podpora ze strany Prahy 7 je určena všem žákům ZŠ i MŠ, jejichž rodiny…

112

Žáci ze Semináře dějin 20. století si v závěrečné exkurzi vyšlápli na Vítkov. Průřez dějinami národa coby připomenutí probírané látky je tady přece jen asi nejucelenější. Všechno se samozřejmě stihnout nedalo, ale podzemní část s laboratoří, kde se posmrtně balzamovalo tělo prezidenta Gottwalda, to si nenechá ujít nikdo. Negativní energii, kterou nutně v tomto prostoru nachytáte, je dobré vyvětrat na vyhlídce s nádherným výhledem na Prahu. Povedlo se to náramně!