• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2407
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3690
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4105
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5675
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

img 0033

Během výletového týdne jsme sportovali, relaxovali, věnovali se kultuře a historii našeho národa.

V  Klubovně F2 na Štvanici jsme strávili příjemné dopoledne a seznámili se tak s místem, kde se můžeme pod vedením zkušených vedoucích věnovat volnočasovým aktivitám i v době hlavních prázdnin.
V Divoké Šárce jsme ušli několik kilometrů, hráli míčové hry, odpočívali a obdivovali krásy  přírody.
V Národním technickém muzeu na Letné jsme zhlédli historické dopravní prostředky, seznámili se s technickými vymoženostmi, na Výstavišti Holešovice Maroldovo panoráma Bitva u Lipan, což je panoramatický největší obraz v ČR s historickou událostí,  který zachycuje bitvu u Lipan, jež se odehrála 30.5.1434.
V Resslově ulici jsme navštívili chrám sv. Cyrila a Metoděje s jeho kryptou, kde 18.června 1942 proběhl boj sedmi statečných československých parašutistů proti německým vojákům. V místním Národním památníku hrdinů heydrichiády nám též promítli film, který nám přiblížil historické události- atentát na Heydricha, následný nacistický teror, osudy Lidic a Ležáků. Nakonec jsme uctili památku statečných parašutistů, jejich pomocníků a příbuzných.
Výletový týden nám zpestřil bowling a projížďka na šlapadlech po Vltavě.