ms vysledky
640

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019-2020

Schůzka rodičů přijatých dětí se koná 19. 6. 2019 v MŠ Tusarova (ve třídě Žabiček) v 16…
info green
4036

GDPR - Základní informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s nařízením legislativy Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne…

IMG 20190507 083002

V květnu jsme si opět užívali mnoho zábavy. Naučili jsme se nové hry, písničky a básničky, namalovali jsme si naše krásné maminky a neminulo nás ani střihání, lepení a skládání z papíru. Zvesela jsme tančili na písničky z pohádek a také jsme si zazpívali několik dětských písní. A abychom to měli ještě veselejší, hráli jsme na hudební nástroje.
Také jsme navštívili divadlo "Reduta" a zemědělské muzeum, kde pro nás byla připravena pohádka.
V květnu k nám přijeli i hasiči, kteří nám ukázali hasičský vůz a veškeré vybavení. Moc se nám to líbilo a dozvěděli jsme se spoustu nových informací.
Teď už nám květen odešel a pomalu nám přišlo pořádné léto, na které jsme se taaak těšili...a co to znamená? Hurá ven, užívat si krásného počasí! 
Poslední zprávy Vám přineseme před prázdninami. :-) 
Vaše Včeličky 
 

IMG 20190403 095359

Na začátku dubna jsme si užívali jara - naučili jsme se nové básničky a písničky, pracovali jsme na interaktivní tabuli, dováděli jsme na zahrádce a také jsme vyráběli krásné kytičky. Zanedlouho zaklepaly na dveře Velikonoce, a tak přišlo barvení vajíček, vyrábění přáníček, učení velikonočních koled a samozřejmě nesmělo chybět hledání zajíčků a pomlazkování.
Brzy Velikonoce vystřídal čarodějnický rej, který byl pro nás opravdu zábavný! Čekalo nás vyrábění pavouků, vyzdobení třídy a také učení čarodějných zaklínadel a her. Také jsme si užili den plný úkolů, které se nám podařilo splnit levou zadní. Čaroděje a čarodějky čekala i příprava lektvaru, která se vydařila na první pokus. 

IMG 20190304 090334

Na začátku března jsme navštívili divadlo Reduta, kde nás čekala pohádka ,,Myšáci jsou rošťáci". Moc se nám v divadle líbilo a během celého představení jsme byli velmi ukáznění. 
Ve školce  jsme se dozvěděli, jaká povolání můžeme v našem světě vykonávat a také, jak vypadá a funguje naše tělo.
Poté jsme konečně přivítali jaro, které už nám klepalo na dveře. Zazpívali jsme si veselé písničky, naučili jsme se básničky, pracovali jsme na interaktivní tabuli a pozorovali kytičky, které nám vyrostly na hřišti a za plotem. 
Ke konci měsíce jsme si užili jarní dílničky s maminkou, tatínkem a s babičkou .
Děkujeme, že jste přišli. :) 
Vaše Včelky 

IMG 20190109 104255

V lednu jsme byli opravdu pilní. Stříhali jsme o sto šest, pracovali jsme s lepidlem, temper. barvami a modelínou. Také jsme opět zdolávali překážkové dráhy a plnili jsme úkoly na interaktivní tabuli. Příbor držíme téměř správně a oblékání je už pro nás hračka.
V únoru jsme se radovali ze zimy a užívali jsme si sněhu. Také jsme navštívili planetárium, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o vesmíru. Na konci února nás čekal karneval. Do školky nám přišlo nespočet krásných masek a celý den jsme si moc užili. :-) 
 
 

img 20181123 094818

Už tu máme prosinec a tak je ten správný čas, abychom se ohlédli za listopadem. 
Na začátku listopadu jsme prozkoumávali les a seznámili jsme se s divokou zvěří. Také jsme pracovali na interaktivní tabuli a zdolávali jsme překážkové dráhy. Nechyběly samozřejmě ani hádanky, pracovní listy, výtvarné činnosti, písničky a různé hry.
V prosinci nás čekala spousta práce. Přípravy na Mikuláše a na Vánoce, to není jen tak.
Naučili jsme se básničky, písničky, také jsme vyráběli přáníčka a dárečky. Přišel k nám na návštěvu Mikuláš a později i Ježíšek, který nám nadělil krásné dárečky. Nechybělo ani divadélko a vánoční posezení. Bylo to zkrátka skvělé a my Vám mockrát děkujeme, že jste přišli. 
Krásné Vánoce Vám přejí vaše Včeličky