info green
21

Dobrovolné testování na COVID-19 antigenním testem ZRUŠENO

Vážení rodiče, s politováním vám musíme oznámit, že dobrovolné testování na COVID-19…
info green
53

Karanténní opatření pro děti, které byly přítomny v MŠ 18. 2.,19. 2. a 22. 2.- třída Myšky

Vážení rodiče, dne 18. 2., 19. 2. a 22. 2. 2021 byly děti a pedagogický personál ze třídy…
mss
317

Třetí ročník celostátní soutěže o nejlepší školku

Milí rodiče a příznivci naší školky, věříme, že Vaše děti si pobyt u nás užívají v…
klic
2670

Celoroční projekt v MŠ

Z POHÁDKY DO POHÁDKY TAM A ZASE ZPÁTKY Projekt je určen pro děti všech věkových…

Zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání:

Ing. et Bc. Marta Šturcová


Učitelky:

Ing. et Bc. Marta Šturcová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaroslava Hejkalová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petra Bendzáková – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dana Milcová – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Jelínková – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lada Kučerová, Dis. – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila Pekárková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lenka Dvořáková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Barbora Fuksová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Savková – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 Uklízečky:

Jana Vernerová

Nina Olahová

Dana Provinská


Kuchařky:

Marta Matoušková (hospodářka školní jídelny a vedoucí kuchařka) - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Prošková

Hanna Hankovych