den zeme
114

Den Země v MŠ

Letos stejně jako loni oslavíme Den Země v naší MŠ. Tentokrát jsme na páteční dopoledne…
info green
657

Zápis do Mateřské školy Tusarova pro školní rok 2019/2020

Zápis do Mateřské školy Tusarova (i MŠ Visionary) pro školní rok 2019/2020 bude probíhat…
info green
2931

GDPR - Základní informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s nařízením legislativy Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne…
Zástupce pro školní vzdělávání  Ing. et Bc. Marta Šturcová  4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
učitelka Martina Jelínková 1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Šárka Maštalířová  1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ludmila Pekárková  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Michaela Savková  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Lenka Dvořáková  3. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Jaroslava Hejkalová 4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ing. et Bc. Marta Šturcová 4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Petra Bendzáková 5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dana Milcová 5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
školnice Monika Šimková     
       
uklízečka      
       
hospodářka školní jídelny Marta Matoušková    
vedoucí kuchařka Marta Matoušková    
kuchařka Denisa Prošková    
kuchařka Hanna Hankovych    

Oddělení

1. oddělení - Žabičky

2. oddělení - Včeličky

3. oddělení - Myšky

4. oddělení - Ježci

5. oddělení - Mravenci