info green
316

Co nás čeká v únoru 2018

5.2. – Za komínem – divadlo Na prádle: Muzikál o tom, jak je důležité mít sazi pro…
Zástupce pro školní vzdělávání  Ing. et Bc. Marta Šturcová  4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
učitelka Lenka Dvořáková 1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Tereza Svobodová  1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ludmila Pekárková  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Michaela Savková  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Petra Bendzáková 3. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dana Milcová 3. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Jaroslava Hejkalová 4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Martina Jelínková 5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Šárka Maštalířová 5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
        
školnice Monika Šimková     
uklízečka Marcela Bottková    
uklízečka Petra Zemanová    
       
hospodářka školní jídelny Marta Matoušková    
vedoucí kuchařka Bohumila Romanová    
kuchařka Martina Flaxová    
kuchařka Lenka Stará    

Oddělení

1. oddělení - Žabičky

2. oddělení - Včeličky

3. oddělení - Myšky

4. oddělení - Ježci

5. oddělení - Mravenci