strom1
451

Informace pro rodiče - provoz MŠ v době vánočních svátků

Vážení rodiče, v době od pondělí 23. 12. 2019 do středy 1. 1. 2020 bude z organizačních…
info green
1735

Změna v provozní době a změna v platbě stravného

Od 1. září 2019 se mění provozní doba MŠ Tusarova 7 – 17 hodin Od 1. září 2019 se mění…

Zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání:

Ing. et Bc. Marta Šturcová

 

Učitelky:

Petra Bendzáková – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dana Milcová – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Jelínková – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lada Kučerová, Dis. – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Barbora Fuksová – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Savková – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila Pekárková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lenka Dvořáková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. et Bc. Marta Šturcová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaroslava Hejkalová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Uklízečky:

Jana Vernerová

Nina Olahová

 

Kuchařky:

Marta Matoušková (hospodářka školní jídelny a vedoucí kuchařka) - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Prošková

Hanna Hankovych