klic
131

Celoroční projekt v MŠ

Z POHÁDKY DO POHÁDKY TAM A ZASE ZPÁTKY Projekt je určen pro děti všech věkových…
deti
447

Důležité informace

ŠKOLNÉ: 500,- 115-2785720217/0100 STRAVNÉ 950,- 0207011399/0800 Kontakty: Omlouvací…
info green
523

Seznam věcí

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ JE TŘEBA PŘIPRAVIT DĚTEM DO MŠ: PŘEVLEČENÍ A PŘEZUTÍ DO MŠ: BAČKŮRKY S…
svp
2424

Školka v přírodě - podzim 2020

Termín konání: 21. 9. - 25. 9. 2020 Místo konání: Penzion Sportturia, Lužické hory Cena:…

Zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání:

Ing. et Bc. Marta Šturcová


Učitelky:

Ing. et Bc. Marta Šturcová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaroslava Hejkalová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petra Bendzáková – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dana Milcová – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Jelínková – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lada Kučerová, Dis. – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila Pekárková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lenka Dvořáková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Barbora Fuksová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Savková – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 Uklízečky:

Jana Vernerová

Nina Olahová

Dana Provinská


Kuchařky:

Marta Matoušková (hospodářka školní jídelny a vedoucí kuchařka) - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Prošková

Hanna Hankovych