info green
10

Reportáž nejen o MŠ Visionary

Proč se kancelářské budovy bojí dětí z mateřských školek? Reportáž nejen o MŠ Visionary:…
info green
305

Plán Klíčků na druhé pololetí

Klíček pro předškoláky bude odemykat brány Tusarky i v II. pololetí. Setkání čekatelů na…

Zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání:

Ing. et Bc. Marta Šturcová

 

Učitelky:

Petra Bendzáková – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dana Milcová – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Jelínková – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lada Kučerová, Dis. – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Barbora Fuksová – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Savková – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila Pekárková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lenka Dvořáková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. et Bc. Marta Šturcová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaroslava Hejkalová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Uklízečky:

Jana Vernerová

Nina Olahová

 

Kuchařky:

Marta Matoušková (hospodářka školní jídelny a vedoucí kuchařka) - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Prošková

Hanna Hankovych