info green
762

Pozvánka na schůzku rodičů přijatých dětí

Schůzka rodičů dětí přijatých k předškolnímu vzdělávávní od 1. 9. 2017 se koná 22. 6.…
Zástupce pro školní vzdělávání  Ing. et Bc. Marta Šturcová  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
učitelka Jaroslava Hejkalová  1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Tereza Svobodová  1. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Lenka Dvořáková  2. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Šárka Maštalířová  3. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Martina Jelínková 3. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dana Milcová 4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Lucie Pochylá 4. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ludmila Pekárková  5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Michaela Savková  5. oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
        
školnice Monika Šimková     
uklízečka Jana Rubešová    
uklízečka Marie Hadačová    
       
hospodářka školní jídelny Stanislava Gajdová    
vedoucí kuchařka Bohumila Romanová    
kuchařka Martina Flaxová    
kuchařka Lenka Stará    

Oddělení

1. oddělení - Na louce

2. oddělení - Na paloučku

3. oddělení - V lese

4. oddělení - Na mýtince

5. oddělení - U rybníčka