Loučení s deváťáky
Dnes jsme oficiálně naše deváťáky vypustili do světa. Už jsou velcí, základní škola je jim těsná, nastal čas, aby poznali nové lidi, nové instituce, nový způsob života. Jsme moc rádi, že jsme s nimi mohli počáteční studijní cestu absolvovat, že jsme snad aspoň malým dílkem přispěli k utváření jejich osobností. Moc jim přejeme, aby se jim v budoucnu dařilo, aby je bavilo studium, aby přišli na chuť vzdělávání v oboru, který si vybrali, i v oboru s názvem Život. Hodně štěstí!