info pink
438

INFORMACE PRO RODIČE

SRDEČNĚ ZVEME NA PRVNÍ RODIČOVSKOU SCHŮZKU VE ČTVRTEK 27. 8. 2020 V 17.00 HOD V MODRÉ…
info pink
429

Informace ze školní jídelny

Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
prazdniny
433

HURÁ PRÁZDNINY!

Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

20200130 165842

Téma "Zimní sporty" probíhalo v posledních dvou týdnech. Děti se seznámily jaké zimní sporty existují. Pracovali jsme s tématickými obrázky, děti si vytvořily krásné papírové  brusle, seznámily se s novými říkankami k pohybovým hrám a s legrační písní "Splašená lyže". Také jsme si povídali o různých typech sportovních soutěží a nakonec si děti vyrobily naší "Českou vlajku".
 
Na konci tohoto týdne jsme si ve školce zahráli "Na školu". Děti usedly do lavic jako opravdoví školáci. Snažili jsme se děti zaujmout hrou na školu způsobem, aby si školu oblíbily a těšily se, až započne jejich školní docházka. Na děti také čekalo opravdové vysvědčení.
 
Zdraví Vás Broučci