info pink
438

INFORMACE PRO RODIČE

SRDEČNĚ ZVEME NA PRVNÍ RODIČOVSKOU SCHŮZKU VE ČTVRTEK 27. 8. 2020 V 17.00 HOD V MODRÉ…
info pink
429

Informace ze školní jídelny

Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
prazdniny
433

HURÁ PRÁZDNINY!

Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

IMG 20200113 095516

Nový rok jsme v Rybičkách přivítali hrou na "Tři krále". Dozvěděli jsme se něco o tradici, hráli jsme si s "magickým" číslem tři, naučili jsme se písničku "My tři králové jdeme k vám", vyrobili jsme si koruny a převleky. Zima už je tady,ale sníh stále nepadá...Nám to ale nevadilo.Vytvořili jsme si sněhuláky z krupicové kaše a kokosu.Vymysleli jsme jim legrační jména a moc nás to bavilo. Podívejte se, jak se nám povedli...Rybičky spolu s paní učitelkami, Vám přejí do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdraví,štěstí a pohodu