info pink
2927

Stravné – aktualizace v  MŠ Visionary, MŠ Jankovcova

Vzhledem k tomu, že došlo ke změně dodavatele obědů a svačinek v MŠ Visionary a MŠ…
klicek
4771

Projekt Klíček

Klíček pro budoucí prvňáčky začíná na Tusarce již 4. října v 13.30 a bude pokračovat v…
video
6751

POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!

Milí rodiče, zveme Vás k malé prohlídce naší školky (aneb den otevřených dveří online).

svatky

Zvyky a tradice, ty nás baví nejvíce

Cílem letošního školního projektu je seznamovat děti s našimi známými i neznámými tradicemi, zvyky či svátky. Tradice a zvyky jsou plné lidového moudra a pokory k životu i přírodě. V dnešní hektické době nám tato „zastavení u našich předků“ pomáhají na chvíli zpomalit, zamyslet se či setkávat se. Našim dětem ukazují jejich místo, historické kořeny a moudrost našich babiček.