Ředitelka školy  
  Mgr. Monika Nezbedová M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Zástupkyně pro 1. stupeň   
  Mgr. Dana Prošková Čj, Pp Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Zástupkyně pro 2. stupeň    
  Mgr. Nikola Tomčalová Čj, D, Osv, Pkk  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    
PT Lucie Patočková přípravná třída   
1. A Mgr. Radka Suchomelová 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1. B Mgr. Eva Hošková  1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
2. A Mgr. Ilona Sajenková  1. stupeň, Rj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. B Mgr. Jana Racková 1. stupeň, Hv  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
3. A Mgr. Romana Táboříková  1. stupeň  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. B Mgr. Jana Jirošová  1. stupeň  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. C Mgr. Michaela Hůlová   1. stupeň  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
4. A  Mgr. Lucie Pochylá   1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
4. B Helena Piwková  1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
4. C Helena Gollová  1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. A Mgr. Alexandra Bobáňová 1. stupeň, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
5. B Mgr. Jana Jelínková 1. stupeň, Hv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
6. A Mgr. Lenka Kučerová   Čj, Nj, Osv, Sp, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
6. B Mgr. Ondřej Šůstek M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
7. A Mgr. Hana Kadlecová Př, F, Ch, Eko, Ka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
7. B Mgr. Martina Riegerová   Aj, Špj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
7. C Mgr. Marie Hudcová   D, Z, F  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
8. A Mgr. Nikola Tomčalová  Čj, D, Osv, Pkk  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
8. B Mgr. Zuzana Belháčová Př, Ch, Spv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
8. C Mgr. Jolana Smetanová Čj, D, Vv, Vd, Sp Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
9. A Mgr. Dagmar Janečková  Čj, Fj, Hv, Sp Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
9. B Mgr. Jan Bartoš   M, F  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
       
  Mgr. Monika Nezbedová M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Dana Prošková Čj, Pp Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Markéta Salazarová Aj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Gabriela Klimešová Aj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Eva Vejnarová  Čj, Nj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Bc. Kateřina Jervis Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Jana Kočařová, DiS.   Tv, Z, Sh Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Martin Říha Z, Tv, Mh, Sh Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Adéla Bendlová, DiS  Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Rudolf Hůla Inf, Pč, Mm Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Petra Dvořáková Vv, Vd, asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
       
  Anna Prošková  asist. pedagoga, šk. asist. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Barbora Černá, DiS cizojazyčná asistentka  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Jana Kubová  asistentka pedagoga  
  Marie Hadačová asistentka pedagoga  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Eva Hamříková asistentka pedagoga   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Lenka Nezbedová asistentka pedagoga  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.