zdrave
156

SPOLU A ZDRAVĚ - celoroční projekt v naší MŠ

Ke stažení Projekt si klade za cíl naučit děti porozumět zdravému životnímu stylu. Chceme…
video
3140

POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!

Milí rodiče, zveme Vás k malé prohlídce naší školky (aneb den otevřených dveří online).

IMG 20210607 100806 584

Myšky zakončily celoroční projektový rok "Z pohádky do pohádky, tam a zase zpátky". Sbírali jsme barevné klíče k jednotlivým pohádkám, tak jsme mohli odemykat cestu za pokladem. Splnili jsme osm pohádkových úkolů, vzpomněli jsme si na postavy, básničky a písničky, nakreslili jsme strašidelného čerta i krásnou Káču, také jsme zasadili kouzelná rajčata a dýně. Poté jsme hledali po celé zahradě ukrytý poklad. Našli jsme ho a spravedlivě ho rozdělili. Ještě jsme získali bonusový pestrobarevný klíč. Už se těšíme na další projekty.