zdrave
156

SPOLU A ZDRAVĚ - celoroční projekt v naší MŠ

Ke stažení Projekt si klade za cíl naučit děti porozumět zdravému životnímu stylu. Chceme…
video
3140

POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!

Milí rodiče, zveme Vás k malé prohlídce naší školky (aneb den otevřených dveří online).

IMG 20210521 102537 902

Jsme všichni rádi, že se opět můžeme vídat v oblíbené školce.
Navázali jsme na náš projektový rok a tak jsme se seznámili s novou pohádkou - "Perníková chaloupka", získali jsme tak zlatý klíč, děti se naučily veršovanou pohádku, vyrobily perníčky a zjistily, kdo byl v pohádce hodný a kdo zlý a jak se zachovat, když se ztratíme.
Vydali jsme se na vycházku do okolí naší školky, kde jsme pozorovali kvetoucí přírodu. Také jsme jeli na procházku do Stromovky tramvají. Těšíme se na "Den dětí", pohádkové zakončení našeho projektu a na to, jak budeme zahradničit.
Vaše Myšky