zdrave
156

SPOLU A ZDRAVĚ - celoroční projekt v naší MŠ

Ke stažení Projekt si klade za cíl naučit děti porozumět zdravému životnímu stylu. Chceme…
video
3140

POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!

Milí rodiče, zveme Vás k malé prohlídce naší školky (aneb den otevřených dveří online).

dsc 2926

Po 2 měsíční "covidové" pauze jsme se konečně mohli setkat v naší školce. Mezitím jsme doma plnili pohádkové úkoly a  odměnou  pro nás byli další dva klíče. Ve školce pro nás měla včelička připravenou  poslední pohádku " O šípkové Růžence", pro kterou jsme vyrobili hrad zarostlý šípkovvým keřem, nakreslili Růženku a prince, zahráli si v pohádce, spočítali růžičky, našli cestu do zámku, zazpívali písničky a vyzdobili si třídu.
Teď už jen čekáme na poslední klíč, který nás dovede k pokladu včelí královny.
Držte nám palečky