info

S blížícím se závěrem školního roku přinášíme několik organizačních pokynů ze školní jídelny: Naposledy můžete odhlásit dítěti oběd v pátek 25. června 2021. Kdo ukončuje stravování (žáci 9. ročníku a žáci odcházející na jinou školu), vrátí čip a vybere si přeplatek v hotovosti, nejlépe po telefonické domluvě s vedoucí ŠJ Hanou Viktorovou. Vrátit čip je nutné s koncem školního roku!

V případě placení obědů převodem budou na účet plátce v průběhu měsíce července vráceny přeplatky vyšší než 700 Kč. Nižší zůstatky budou strávníkovi převedeny na měsíc září. Další případné změny domlouvejte na telefonu 220 809 859.


Další informace:

Ve středu 30. června (v den vydávání vysvědčení) se vydávají obědy mezi 10.30 – 12.30 hod.

Přihlásit dítě ke stravování v ZŠ Tusarova a zaplatit stravné na měsíc září můžete v posledním srpnovém týdnu, tzn. od 25. 8. do 31. 8. 2015 mezi 8. a 12. hodinou v kanceláři školní jídelny. Prosíme, abyste si v rámci urychlení procesu přihlašování přinesli si již vyplněnou Přihlášku ke stravování (naleznete na našem webu)a napsané číslo účtu, z kterého bude platba na účet jídelny odcházet.