info green
306

Výsledky dodatečného zápisu do MŠ Visionary

Děti s uvedenými registračními čísly byly přijaty k předškolnímu vzdělávání do MŠ…
info green
539

GDPR - Základní informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s nařízením legislativy Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne…

IMG 3281

I když je únor měsíc krátký, opět jsme toho stihli hodně. Začali jsme “Zimním sněním”, kdy jsme se snažili porozumět našim snům a emocím. Velkou dávkou emocí byl pro nás muzikál “Za komínem” v divadle Na prádle.  V každodenních činnostech jsme prohlubovali i své smysly.  Nakonec přišla dlouho očekávaná událost a tou byl “Maškarní ples” ve školce. Maskám všeho druhu a jejich reji patřil celý poslední den v měsíci únoru, který jsme si užili, jak se patří.
S dalšími zážitky, tentokrát snad již provoněnými jarním sluníčkem a teplem se budou těšit Mravenečci, Šárka a Martina