info green
243

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary pro děti zaměstnanců administrativní budovy Visionary

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary pro děti zaměstnanců…
info green
200

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary, která bude detašovaným…
info green
371

Co nás čeká v červnu 2018

• 5. 6. Celodenní výlet : Farmapark Soběhrdy, sraz 7.15h • 6. 6. Hurá na prázdniny :…

20180426 101217

26. dubna třída Myšky navštívila akci Den Země 2018 pořádaný v Letenských sadech Městskou částí Prahy 7, odborem kultury. Dozvěděli jsme se zde spousty zajímavých informací, jak se chovat ekologicky a pomáhat Zemi. Viděli jsme zde mnoho poučných věcí, třídili jsme odpad, poznávali druhy dřevin i zvířátek. Ale také jsme se pobyvili, zkusili si jak se sedí v popelářském voze, jak se dojí kravička a dostali jsme i drobné dárečky. Bonusem byla krásně rozkvetlá příroda a také něco na zub.:-)