info green
318

Výsledky dodatečného zápisu do MŠ Visionary

Děti s uvedenými registračními čísly byly přijaty k předškolnímu vzdělávání do MŠ…
info green
545

GDPR - Základní informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s nařízením legislativy Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne…

img 20180207 094635 800

V únoru jsme se opět o mnoho zlepšili ve všem možném - od samoobsluhy až po střihání. Naučili jsme se různé nové hry, básničky a vytvořili jsme si spoustu zimních obrázků, které nám zdobily školku. Únor jsme zakončili skvělým Karnevalem, který se nám moc líbil. No a najednou přišel březen a s ním i sluníčko, na které jsme se moc těšili. Začali jsme si povídat o jaru, přivolávali jsme sluníčko, také jsme pracovali na interaktivní tabuli, překonávali překážkovou dráhu a samozřejmě jsme si také nenechali ujít Jarní dílničky. Všem mockrát děkujeme za účast a příjemnou atmosféru :-) 
A už tady máme Velikonoce! Velikonoční tvoření už je také za námi a my Vám všem přejeme pohodu a příjemné prožití velikonočních svátků :-)