info green
70

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary pro děti zaměstnanců administrativní budovy Visionary

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary pro děti zaměstnanců…
info green
57

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary

Zápis k předškolnímu vzdělávání do nově otevírané MŠ Visionary, která bude detašovaným…
info green
296

Co nás čeká v červnu 2018

• 5. 6. Celodenní výlet : Farmapark Soběhrdy, sraz 7.15h • 6. 6. Hurá na prázdniny :…

img 20180207 094635 800

V únoru jsme se opět o mnoho zlepšili ve všem možném - od samoobsluhy až po střihání. Naučili jsme se různé nové hry, básničky a vytvořili jsme si spoustu zimních obrázků, které nám zdobily školku. Únor jsme zakončili skvělým Karnevalem, který se nám moc líbil. No a najednou přišel březen a s ním i sluníčko, na které jsme se moc těšili. Začali jsme si povídat o jaru, přivolávali jsme sluníčko, také jsme pracovali na interaktivní tabuli, překonávali překážkovou dráhu a samozřejmě jsme si také nenechali ujít Jarní dílničky. Všem mockrát děkujeme za účast a příjemnou atmosféru :-) 
A už tady máme Velikonoce! Velikonoční tvoření už je také za námi a my Vám všem přejeme pohodu a příjemné prožití velikonočních svátků :-)