img 6149

Na vyhlášení soutěže „Tusarka hledá talent“ se přišla podívat celá škola. Všichni byli týden v napětí, kdo že byl zvolen tím nejtalentovanějším z talentovaných. V kategorii třídních kolektivů to byla třída 3.A, v párech a malých skupinách Rock duo Ondřeje a Lukáše, jednotlivce převálcoval bubeník David. Ten se stal i absolutním vítězem celé soutěže. Fandili mu malí i velcí, protože (jak říkají deváťáci) je „fakt hustej“. Gratulujeme a děkujeme všem účastníkům Talentu 2018!

Výsledky

Cena poroty:

Kategorie páry a malé skupiny:  Street dance – dívky 8.B

Kategorie jednotlivci: Kristián – Rubik time

Kategorie třídní kolektivy: Star Dance – třída 3.B

 

Vítězové kategorií:

Kategorie páry a malé skupiny:  Rock duo – Ondřej a Lukáš

Kategorie jednotlivci: David - bubeník

Kategorie třídní kolektivy: 3.A má známý hlas

 

Absolutní vítěz:

David – bubeník

 

Všem účinkujícím, organizátorům i divákům velmi děkujeme.