img 20180122 152300[1]

Den šestý

Dnes ráno nám mrazík a správci areálu Špičák připravili sjezdovku, nad kterou by nemuseli ohrnovat nos ani přední sjezdaři. Velmi tvrdý a rychlý povrch nás donutil více krotit "prkénka". I přesto, si naši dva parťáci vyzkoušeli jízdu sanitkou na jabloneckou chirurgii. Naštěstí jejich zranění nebyla vážná a velmi brzy se jim vrátil úsměv na rty. Odpoledne sjezdovka povolila i díky sluníčku, které na nás čas od času kouklo. 
No a teď už nás čeká ta nejméně zábavná část našeho pobytu v Albrechticích - úklid a balení. Ale... těšíme se na vás všechny v Praze! Zítra odjíždíme v 9:30 ráno, takže na oběd nás, milí rodičové, máte doma!


Den pátý

Dnes jsme ladili své lyžařské styly v areálu Špičák. Počasí bylo celkem prima, i když jsme podle předpovědi očekávali také sluneční paprsky. Tak snad zítra. Dnes večer nás čeká společné kino a zítra ukončení našeho lyžařského kurzu opět na Špičáku.

Den čtvrtý

Středeční relaxační dopoledne každý využil podle svého. Někdo se věnoval studiu a úkolům zadaným ze školy, někdo objevoval nové deskové hry, někteří si konečně pořádně užili své mobilní telefony a někteří si jen tak povídali s kamarády. Odpoledne jsme vyrazili na procházku po Albrechticích a v místním obchodě jsme doplnili zásoby dobrot. Večer nás čeká velká společná hra a zítra zase hurá na svah. Tentokrát pokoříme Špičák.


Den třetí

Přestože se zdálo, že nám dnes počasí nebude úplně přát, lyžování na Světlém vrchu se vydařilo. Každá parta si vyzkoušela dovednostní cvičení související s carvingem, jako např. jízdu po jedné lyži nebo dotyk se sněhem při krojení oblouku, u čehož jsme si užili nemálo legrace. Večer nás čekají společné hry a zítra zasloužený odpočinkový den.


Den druhý

To je poježděníčko! Počasí i kvalita sněhu jsou tu v Albrechticích naprosto ideální. Když se k tomu přidají poloprázdné sjezdovky a prima parta,.... co víc si může lyžař přát. No a kdyby se babičky zajímaly o to, jak nám tu vaří, vězte, že skvěle!

Den první

Přijeli jsme do nádherně zasněžených Albrechtic, ubytovali se, stihli jsme se potěšit bílou nadílkou a teď večer se chystáme zahrát si pár seznamovacích her. Zítra nás čeká první lyžování. Těšte se na další fotky!