img 7283

Tak tímhle sloganem cestovní kanceláře se dali zlákat žáci 2. stupně v čele s panem učitelem Šůstkem a paní učitelkou Riegerovou. Harry je mezi dětmi pořád velkým hrdinou, takže kdo by odolal?!? Autobus s výletníky se vydal na cestu v pondělí 22. května odpoledne. Sice s malým časovým zádrhelem, ale přece jen se všichni dočkali výhledu z trajektu na bělostné skalnaté pobřeží Velké Británie.

Na půdě Londýna je přivítalo zadunění hodinové věže Big Ben a pak už se vyrazilo podle stanoveného programu. Filmový ateliér bradavické školy byl nepřekonatelný zážitek. O dost níž pod tím se uchytily nákupy v obchoďáku či ochutnávání místních specialit. Interesantní pohled poskytly elegantní klobouky skupiny Angličanů, určitě hostů na probíhající svatbě sestry vévodkyně Kate. Napěchováni zážitky a dobrou náladou se výletníci z Tusarky nalodili na zpáteční cestu v úterní podvečer a těsně před středečními třídními schůzkami byli před školou. No a kam si to namíříme v příštím roce?