• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2413
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3694
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4109
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5677
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

 114

Schopnost komunikovat s lidmi z celého světa je dnes k nezaplacení. Vychovávat generaci otevřených a aktivních mladých lidí pomáhá mezinárodní projekt Erasmus. Těší se velké podpoře u studentů mnoha zemí a letos se do něj zapojila i naše škola. Hned po velikonočních svátcích se v Tusarce na týden „zabydlelo“ 10 studentů z Turecka se svými pedagogy. Přijeli omrknout, co obnáší školy v Česku, jaké mají vybavení, co se zde učíme a v neposlední řadě také to, jak jsou na tom naše děti se znalostí angličtiny. A dobré je, že „naši“ obstáli se ctí. Hodiny byly opravdu konverzační a zhusta končily výměnou kontaktů na některé ze sociálních sítí. Bezesporu se staly obohacujícím a inspirativním zážitkem pro obě strany.