Vytisknout

Zástupkyně ředitelky pro předškolní vzdělávání:

Ing. et Bc. Marta Šturcová


Učitelky:

Ing. et Bc. Marta Šturcová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jaroslava Hejkalová – třída Žabičky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petra Bendzáková – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dana Milcová – třída Myšky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Jelínková – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lada Kučerová, Dis. – třída Včeličky - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila Pekárková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lenka Dvořáková – třída Mravenci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Barbora Fuksová – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Savková – třída Ježci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 Uklízečky:

Jana Vernerová

Nina Olahová

Dana Provinská


Kuchařky:

Marta Matoušková (hospodářka školní jídelny a vedoucí kuchařka) - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Prošková

Hanna Hankovych