info

Také v příštím školním roce nabízíme budoucím šesťákům možnost vzdělávat se ve třídě se zaměřením na matematiku a přírodovědné předměty.

Zařazení do této třídy dává žákům šanci prohlubovat znalosti v matematice, přírodopisu, fyzice, chemii či zeměpisu. Rozsahem hodin zůstává učební plán stejný jako u běžné třídy (např. tedy se stejným počtem hodin cizích jazyků), snížena je časová dotace volitelných předmětů či pracovních činností. Zájem o zařazení do třídy se zaměřením na matematiku a přírodovědné předměty můžete vyjádřit podáním přiložené žádosti do 31. května 2021 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně ji odevzdat přímo v kanceláři školy.


pdfKritéria pro zařazení žáka do PT431.90 KB

pdfŽádost o zařazení dítěte do PT1.10 MB