dod2020
195

Dny otevřených dveří na Tusarce

Dny otevřených dveří budou na Tusarce hned dva. Na "klasický" DOD Vás pozveme hned 20.…
info green
338

Reportáž nejen o MŠ Visionary

Proč se kancelářské budovy bojí dětí z mateřských školek? Reportáž nejen o MŠ Visionary:…
info green
685

Plán Klíčků na druhé pololetí

Klíček pro předškoláky bude odemykat brány Tusarky i v II. pololetí. Setkání čekatelů na…

00120191104 091905

Zima už pomaličku začíná ťukat na dveře, a tak děti pomohly zvířátkům se na ni dobře připravit. Na začátku listopadu nás ještě navštívilo milé divadlo s pohádkou “O Červené Karkulce”. Vyhlíželi jsme i příjezd Martina na bílém koni a moc jsme si užili akci “Strašidláci poškoláci”.  Postupně na nás začala dýchat nálada nadcházejícího Adventu. Zúčastnili jsme se akce “zdobení vánočního stromečku na Výstavišti”, na kterou si děti samy vyrobily vánoční ozdoby. Moc děti chválíme, jak krásně zvládly pěšky zpáteční cestu z Výstaviště do školky! A koncem měsíce si děti paní Zimu dokonce i vyrobily...
Nyní netrpělivě začínáme vyhlížet první sníh, Mikuláše s andělem i čertíkem a Ježíška.
 
Zdraví Vaše Žabičky