• sd

  Informace ze školní družiny

  160
  Vážení rodiče, Od září 2020 dojde k navýšení poplatku za školní družinu. Úplata za školní…
 • info

  Informace ze školní jídelny

  173
  Vážení rodiče, vzhledem ke zdražování potravin jsme nuceni od 1. 9. 2020 zvýšit ceny za…
 • prazdniny

  HURÁ PRÁZDNINY!

  151
  Vážení rodiče a milé děti, přejeme vám krásné letní dny. Užijte si hodně společných…

IMG 20200322 WA0009

Už je tomu dva týdny, co jsme nedobrovolně opustili školní lavice. Neplánovaná událost nás neodradila od toho, abychom spolu byli stále v kontaktu. Voláme si, píšeme, zasíláme fotografie. Paní učitelka natáčí videa na youtube, kde namlouvá diktáty a pozdravy pro všechny. Plníme z domova neobyčejné, tajemné i klasické úkoly. Moc se těšíme na návrat do školy, kde si o všem společně ve třídě povyprávíme a vyrazíme třeba na piknik do parku. 
Jana Racková - třídní učitelka 1.B