• info

    První třídní schůzky

    118
    První třídní schůzky se na Tusarce uskuteční ve středu 25. září 2019. Rodiče se na nich…

IMG 7098

Rádi bychom poděkovali všem, kdo spolu s dětmi z Tusarky podpořili nadaci Happy Hearts, která staví školy v oblastech světa postižených živelnými katastrofami. Peníze ze vstupného na letošní "muzikálovou" akademii a z prodeje výtvorů našich žáků momentálně postačí k tomu, aby jedno dítě v Nepálu mohlo rok chodit do školy. Dětí je tam však mnohem víc a na vzdělávání čekají i další v jiných koutech světa.

Happy hearts video

Děti z Tusarky hodlají ve sbírce pokračovat, a to hned 5. června při oslavě Dne dětí, kde Vás kromě prodejní výstavy děl mladých výtvarníků z Tusarky čeká také malé překvapení v podobě dobročinného koncertu studentů pražského hudebního gymnázia. Věříme, že s Vaší pomocí budeme moci poslat do školy další šikovnou holčinu nebo nadaného kluka. Předem za ně i za nás děkujeme.