20190424 090748

Ve středu 24. 4.  se žáci Tusarky zúčastnili atletických závodů pořádaných ve Stromovce v hale Otakara Jandery. Výprava 25 mladších a starších žáků a žákyň se v konkurenci dalších šesti škol Prahy 7 neztratila. V běhu na 60 m vybojoval 3. místo Marek, ve štafetě 4 x 60 m získalo družstvo ve složení Lukáš, Honza, Marek a Filip 2. místo. Do dálky pro bronzovou medaili si skočil Honza, stejné umístění máme v hodu krikeťákem díky Markovi. Šampiónem v běhu na 1000 m je jednoznačně David. Vítězství ve vrhu koulí patří Tomášovi, který všem vytřel zrak výkonem 10,85 m a 3. místo na 1500 m vyběhal Pavel. V celkovém hodnocení všech zúčastněných škol v kategorii mladších žáků pak ZŠ Tusarova obsadila skvělé druhé místo. Děkujeme všem chlapcům i dívkám za vzornou reprezentaci školy a příští rok zase na oválu!