IMG 7147

V úterý 13. prosince jsme se za nádherného slunečného a mrazivého počasí vydali obhlédnout tradiční vánoční trhy na Staroměstské náměstí. Stihli jsme zvony na orloji ve 12 hodin, obdivovali jsme nádherně nazdobený vánoční strom, ochutnali jsme, co se dalo, a nakonec jsme našli i "pražský poledník". Do školy jsme se vrátili rozzáření a vánočně naladění, i když promrzlí na kost:)
 
Naším posledním adventním počinem byla ve čtvrtek 22. prosince dlouho očekávaná třídní vánoční besídka. 
Ale ještě než začala, měli jsme možnost osobně se seznámit se psími kamarády z útulku, na které jsme v rámci tradiční "psí charity" jako třída svými dárky bohatě přispěli. 
A pak už jsem si ve třídě užívali pravou vánoční atmosféru, ke které patřily prskavky, desítky druhů cukroví, vánoční čaj a také spousta dárků. Bylo nám spolu moc hezky a Vánoce 2022 jsme mohli považovat za zahájené.